pytanie o aktywacje.

Dział dostępny także dla niezarejestrowanych użytkowników, zostanie jednak zamknięty, jeśli będzie zalewany SPAMem.

pytanie o aktywacje.

Postprzez Shibari Aoi » Śr sie 29, 2012 18:07

well. witam. mówcie mi Shibari. *ukłon*. jestem tu nowy i z niezaakceptowanym kontem. moje pytanie brzmi: mam czekać na aktywację czy już macie wszystkich potrzebnych graczy/duchy? proszę o odpowiedź.
Arigato i Sayonara.
Shibari Aoi

Postprzez » Śr sie 29, 2012 18:07

Re: pytanie o aktywacje.

Postprzez Neko » Śr sie 29, 2012 20:15

Witaj! Twoje konto zostało już zaakceptowane. Nowych graczy nigdy za wiele. :) Napisz kartę postaci, zajrzyj do działu z regulaminem i informacjami przydatnymi do obeznania się z regułami panującymi na forum. Z postaci kanonicznych zajęci są tak właściwie tylko Hao i Yoh. Możesz być kim chcesz, choć polecam wybranie szamana, jest wtedy najwięcej zabawy. :) Możesz być postacią z Shaman King albo wymyśloną przez siebie, możesz też przejąć nieaktywne konto Rena (tylko w tym wypadku daj mi znać, bo trzeba będzie uzgodnić z Tobą istniejącą już kartę postaci i kilka postów, które napisał poprzedni "właściciel" Rena).
W razie jakichkolwiek niejasności pytaj śmiało, mogę też poradzić, jak zacząć grę. Możesz pisać tu, albo na pw do mnie. :)
Pozdrawiam,
administrator - Neko
Obrazek

Daj człowiekowi ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień,
ale wrzuć człowieka do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia...

Terry Pratchett

Karta postaci: Asakura Hao
Neko

Płeć usera: K
Imię: Hao
Nazwisko: Asakura
Profesja: Szaman
Duch Stróż: Duch Ognia

Re: pytanie o aktywacje.

Postprzez Shibari » Śr sie 29, 2012 23:25

Arigato godzaimasu *ukłon*
moje modły zostały wysłuchane.