Shibari Aoi - [KP]

Tutaj każdy tworzy temat ze swoją kartą postaci. Szblony kart w podforum "Regulaminy i inne istotne dla gry wiadomości".

Shibari Aoi - [KP]

Postprzez Shibari » Śr sie 29, 2012 23:46

Imię: Shibari [ wiązać. ]
Nazwisko: Aoi
Profesja: zwykły shaman
Duch stróż: Yuuki Kazama.
Medium: zazwyczaj katany.
Wiek: 18
Data urodzenia: 3 marca 1981
Narodowość: japońskie.
Grupa krwi: AB Rh+ [wybrałem to tylko ze względu na to że ta grupa jest uniwersalnym biorcą. nie znam się na grupach krwi]
Kolor włosów: czarne
Kolor oczu: niebieskie
Dodatkowe umiejętności: -//-
Historia i wygląd: od młodego widział duchy, Większości się bał. Wyśmiewano go z tego powodu w sierocińcu i w szkole. Pewnego dnia poszedł na cmentarz na wzgórzu gdzie leżeli jego rodzice. Tam poznał swojego przyszłego ducha stróża "Yuuki". Shibari opowiedział jej swoją historię i ta postanowiła go trenować żeby nie musiał się więcej bać. Trenowała go przeważnie w kunszcie władania mieczem, pozostałą częścią treningu poświęcała na umiejętności koncentracji. Traktował Treningi jak zabawę... lecz bardzo się do nich przykładał... W walce mieczem stał się równy swemu mistrzowi. Jego zdolność koncentracji lekko "kuleje". Yuuki powiedziała mu o Turnieju szamanów, powiedziała mu również że to świetna okazja do treningu jego zdolności. Podjął decyzję o wzięciu udziału w turnieju.

Info o duchu stróżu: Duch typu ludzkiego. Za życia cechowała się niebanalnym kunsztem władania mieczami. Często ma zbereźne myśli. Cechuje się niskim stopniem gadatliwości. Traktuje go jak Starszego brata którego straciła w walce.
Dodatkowe informacje o postaci: Jest opanowany ale jak się go zdenerwuje to potrafi być impulsywny. Nie rozstaje się ze swoimi katanami, nawet podczas snu ma je przy sobie dlatego nie polecam go budzić chyba że życie ci nie miłe. Uwielbia czekoladę w każdej postaci. Niezbyt często gada z ludźmi... zazwyczaj rozmawia z Yuuki. Boi się odrzucenia. Jego celem na turnieju nie jest zostać królem szamanów tylko stać się silniejszym niż jego własne lęki.


coś dopisać? czegoś brakuje wal śmiało. jestem otwarty na propozycje. więc. to jest poprawione... roku nie wpisywałem bo nie wiedziałem jaki mamy rok w tym momencie pisania. na grupach krwi się nie znam.
Ostatnio edytowano Cz sie 30, 2012 16:36 przez Shibari, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Shibari
 
Posty: 72
Dołączył(a): Śr sie 29, 2012 15:42
Płeć usera: M
Imię: Shibari
Nazwisko: Aoi
Profesja: Shaman
Duch Stróż: Yuuki
Wiek: 18

Postprzez » Śr sie 29, 2012 23:46

 

Re: Shibari Aoi - [KP]

Postprzez Neko » Cz sie 30, 2012 11:27

Witaj na forum!
W karcie brakuje niewielu rzeczy, zaraz Ci wypiszę, co trzeba by dodać.
W dacie urodzenia brakuje roku. Czas gry na forum domyślnie to 1999 r., tak więc powinieneś dopisać rok 1981, skoro Twój bohater ma 18 lat.
Odnośnie narodowości - w karcie nie zamieszczasz informacji, które bohater wie sam o sobie, tylko określasz po prostu fakty, które sam wymyślasz. :) Nie musisz zmieniać tego punktu, ale wiedz, że możesz wpisać tam narodowość japońską bez zawahania, nawet, jeśli Shibari nie jest jej pewien.
Grupa krwi: koniecznie dopisz współczynnik rh, bo ma on znaczenie podczas trwającego questu dotyczącego inwazji demonów (AB+ czy AB-?)
Historia - jest w porządku. Chociaż chciałabym, żebyś dokładniej określił, jakie umiejętności wytrenował Twój bohater. Zakładam, że chciałbyś, by był zdolny do kontroli ducha, jednak w karcie nie jest to określone. Pamiętaj, że to, jak napiszesz kartę postaci, ma wpływ na to, ile Shibari dostanie furyoku na starcie. W tym dziale zawarte są różne pomocne tematy, także taki z opisem rzeczy, które wpływają na większą moc szamańską. Aha! I koniecznie napisz, czy Shibari brał udział w Turnieju, czy nie.
Nie wypełniłeś też pola "dodatkowe informacje o postaci" - nie musisz tego robić, jeśli nie masz pomysłu na to pole, ale jeśli byś chciał, to możesz wpisać tam, co lubi Twój bohater, albo jakie są jego umiejętności nieszamańskie.

Gdy karta postaci zostanie zaakceptowana, będziesz mógł rozpocząć grę. Nie musisz zaczynać w domu swojego bohatera, jeśli jednak rzucisz go na drugi koniec świata, to będziesz musiał w poście uzasadnić, skąd Shibari się tam wziął i czego tam szuka.
Tutaj znajdują się informacje o aktualnym queście na forum, czyli zadaniu głównym dla wszystkich graczy.
Tutaj zaś znajdują się informacje o evencie, możesz się na niego zapisać, jeśli chcesz poćwiczyć pisanie, choć nie mogę obiecać, że event ten się odbędzie, bo jest niewielu chętnych. Być może zostanie od przeniesiony na grudzień.

Pozdrawiam!
Obrazek

Daj człowiekowi ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień,
ale wrzuć człowieka do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia...

Terry Pratchett


Karta postaci: Asakura Hao
Avatar użytkownika
Neko
 
Posty: 3394
Dołączył(a): N gru 19, 2010 16:48
Płeć usera: K
Imię: Hao
Nazwisko: Asakura
Profesja: Szaman
Duch Stróż: Duch Ognia
Wiek: 14

Re: Shibari Aoi - [KP]

Postprzez Shibari » Cz sie 30, 2012 18:24

stary post zedytowany...
Avatar użytkownika
Shibari
 
Posty: 72
Dołączył(a): Śr sie 29, 2012 15:42
Płeć usera: M
Imię: Shibari
Nazwisko: Aoi
Profesja: Shaman
Duch Stróż: Yuuki
Wiek: 18

Re: Shibari Aoi - [KP]

Postprzez Neko » Cz sie 30, 2012 20:24

Nie musisz znać się na grupach krwi, jednak dopisanie czynniku rh było niezbędne. :) Jeśli poczytasz coś o aktualnym queście, dowiesz się dlaczego.
Jedna uwaga: "turniej" z dużej litery, gdy masz na myśli ten konkretny, szamański, bo to nie jakiś pierwsze lepsze zawody, tylko Wielki Turniej Szamanów. ;>

Karta zaakceptowana

Link do karty postaci wklej do podpisu.
Zakładamy, że wydarzenia z anime miały już miejsce. Turniej został przerwany, jest początek sierpnia, szamani opuścili pustynię i rozjechali się po świecie. Z planetą dzieje się jednak coś niedobrego... We wszystkich krajach pojawiają się tajemnicze doły, emanujące negatywną energią. Więcej informacji tutaj.
Możesz zacząć grę w domu Twojego bohatera albo w jakimś innym miejscu na świecie, jeśli jakoś to uzasadnisz. Żeby nie pisać samemu, możesz wybrać miejsce, w którymś ktoś już gra. Jeśli zaczniesz pisać w Wenecji, prawdopodobnie natkniesz się na Mari i Gabriela.
W temacie z furyoku i reiyoku niedługo zostanie wpisany Twój bohater i jego duch stróż.
Życzę przyjemnej gry!
Obrazek

Daj człowiekowi ogień, a będzie mu ciepło przez jeden dzień,
ale wrzuć człowieka do ognia, a będzie mu ciepło do końca życia...

Terry Pratchett


Karta postaci: Asakura Hao
Avatar użytkownika
Neko
 
Posty: 3394
Dołączył(a): N gru 19, 2010 16:48
Płeć usera: K
Imię: Hao
Nazwisko: Asakura
Profesja: Szaman
Duch Stróż: Duch Ognia
Wiek: 14

Postprzez » Cz sie 30, 2012 20:24

 


Powrót do Karty postaci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron